Program dla kardiologa – dokumenty i administracja gabinetu

By | 24 września 2019

Program dla kardiologa – zoptymalizowana praca gabinetu w Medfile®

Placówki oferujące pacjentom pomoc lekarza kardiologa mogą się spotkać z dużym zainteresowaniem i coraz większymi kolejkami do specjalistów. Choroby cywilizacyjne i coraz szybszy tryb życia Polaków generuje zapadalność na schorzenia układu krążenia. W związku z powyższym dobrze jest wyposażyć placówkę w odpowiedni program dla kardiologa. Odpowiednim narzędziem pracy w gabinecie kardiologicznym będzie program Medfile® EDM.

Program dla kardiologa – funkcjonalność Medfile®

Wyposażenie gabinetu kardiologicznego lub placówki, która oferuje pacjentom możliwość wizyt u specjalisty w tej dziedzinie medycyny powinno zapewnić kompleksową obsługę Elektronicznej Dokumentacji Medycznej pacjentów. Tego rodzaju funkcja jest najnowszym rozwiązaniem, które jednocześnie odpowiada na najnowsze wytyczne Ministra Zdrowia. Program dla kardiologa Medfile® EDM umożliwia wystawianie e-Zwolnień, jak również e-Recept pacjentom, dzięki integracji platformą NFZ P1 oraz P2. Program dla kardiologa pozwala także na integrację z systemem eWUŚ, aby sprawdzić czy pacjent jest ubezpieczony.
Istotne funkcje, jakie umożliwia program dla kardiologa, to:

  • kompleksowe prowadzenie kartoteki pacjentów wraz z dostępem do historii choroby,
  • możliwość rezerwacji do specjalisty, na usługę lub do konkretnego gabinetu,
  • skonstruowanie własnej karty wizyty lekarskiej dopasowanej do potrzeb specjalisty,
  • powiadomienia SMS do pacjenta o zbliżającym się terminie wizyty lekarskiej,
  • przejrzysty kalendarz wizyt z informacją o ilości czasu wolnego pomiędzy wizytami, jak również o planowanych urlopach,
  • możliwość samodzielnej rejestracji on-line do specjalisty,
  • autoryzowane elektroniczne dokumenty medyczne z własnoręcznym podpisem pacjenta – MedSign (podpis składany poprzez tablet, telefon lub komputer),
  • magazyn leków i produktów medycznych używanych w gabinecie (medykamenty, aparaty EKG, holtery, środki czystości, rękawiczki, itp.)

Testuj program dla kardiologa, korzystaj z możliwości Medfile® EDM

Najlepszym sposobem na sprawdzenie funkcjonalności oprogramowania do Elektronicznej Dokumentacji Medycznej są testy. Program dla kardiologa jest doskonałą opcją, która sprawdzi się w wielu małych i dużych placówkach medycznych. Przetestuj jego funkcjonowanie w trakcie 14-dniowego okresu testowego. Zobacz, jak łatwa może być obsługa EDM. Przygotuj się na pełną cyfryzację dokumentacji pacjentów w służbie zdrowia.